skenar
medipulz
Obsah Úvod Vzdelávanie Pripravované Predaj História Kontakt

>Obsah>Vzdelávanie>Realizované>Konferencie

5. slovenská konferencia s prof. Revenkom a dr. Subbotinou

5. Slovenská konferencia s Prof. A. Revenkom a Dr. G. Subbotinou

V dňoch 23. - 26. 1. 2014 naša Slovenska Skenar Akadémia zorganizovala 5. Slovenskú Skenar konferenciu v Bratislave. Konferencia bola tradične rozdelená do dvoch časti. Počas 4 dní prebiehali terapie s Prof. A. Revenkom a víkend bol venovaný prednáške, ktorú viedla Dr. G. Subbotina.

1. časť – liečenie našich malých pacientov, prebiehalo od 23. – 26. 1. 2014. Prof. A. Revenko počas 4 dní poskytol 40 terapii. Cez jeho ruky a skenar prešlo 22 pacientov. Na terapiách mali možnosť hospitovať aj študenti našej skenar Akadémie, skenarterapeuti a učiť sa špecifické metódy Prf. A. Revenka.

2. časťou konferecie (25. - 26. 1. 2014) bola prednáška Dr. Galiny Subbotiny. Téma prednášky: „Women´s health“ obsahovala stratégie pre odblokovanie bolesti špecifickej pre ženy (pri menštruácii), všeobecne aj špecifické hormonálne metódy, mentálne metódy a špeciálne liečebné postupy pri liečbe fibrómov v prsníkoch a v maternici, endometriózy, myómov, neplodnosti, menopauzy a osteoporózy. Veľmi vítané boli aj techniky zamerané na krásu, ošetrenie kože, akné, lifting, metódy na chudnutie a celulitídu a veľa ďalších.

O krásnu atmosféru na prednáške sa postaralo 20 skenarterapeutov z Čiech a Slovenska.

Prekladateľka MUDr. Elena Lipská svojim profesionálnym prístupom prispela k vysokej kvalite konferencie.

Všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii konferencie veľmi pekne ďakujeme.

© Všetky autorské práva sú vyhradené, kopírovanie a ďalšie rozširovanie obsahu je možné len so súhlasom autora.