skenar
medipulz
Obsah Úvod Vzdelávanie Pripravované Predaj História Kontakt

>Obsah>Vzdelávanie>Realizované>Konferencie

6. slovenská konferencia - zhodnotenie

V dňoch 12. - 15. 6. 2014 naša Slovenska Skenar Akadémia zorganizovala 6. Slovenskú Skenar konferenciu v Bratislave, v Apollo biznis centre. Konferencia bola tradične rozdelená do dvoch časti. Počas 4 dní prebiehali terapie s Prof. A. Revenkom a víkend bol venovaný prednáške, ktorú viedla Dr. G. Subbotina.

1. časť

1. časť – liečenie našich malých pacientov prebiehalo od 12. – 15. 6. 2014. Prof. A. Revenko počas 4 dní poskytol 40 terapii. Na terapiách mali možnosť hospitovať aj študenti našej skenar Akadémie, skenarterapeuti a učiť sa špecifické metódy Prof. A. Revenka.

2. časť

2. časťou konferecie (14. - 15. 6. 2014) bola prednáška Dr. Galiny Subbotiny. Téma prednášky: „Women´s health II“ a „Scenar therapy of scoliosis“ Prvá časť prednášky obsahovala metódy na liečbu kožných ochorení (akné, keloidné jazvy, vitiligo, a iné), ďalej metódy na liečbu vypadávania vlasov, stratégie pre regeneráciu kože a svalov po plastických operáciách tváre, hrudníka a brucha, rôzne lymfatické metódy, myo-stimulačné metódy na spevnenie svalov a obnovu elasticity kože,metódy na zmiernenie a odstránenie celulitídy. Druhá časť prednášky bola zameraná na terapeutické postupy pri liečbe skoliózy a bolestí chrbta.

Prednáška bola v ruskom jazyku. Prekladateľka MUDr. Elena Lipská svojim profesionálnym prístupom prispela k vysokej kvalite konferencie.

Všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii konferencie veľmi pekne ďakujeme. Tešíme sa na ďalšiu konferenciu v roku 2015.​

© Všetky autorské práva sú vyhradené, kopírovanie a ďalšie rozširovanie obsahu je možné len so súhlasom autora.