skenar
medipulz
Obsah Úvod Vzdelávanie Pripravované Predaj História Kontakt

>Obsah>Ostatné

Citáty

riskov.webnode.sk

citát zo stránky: riskov.webnode.sk

"...Táto terapia sa pomocou pôsobenia prístroja SKENAR zameriava na normalizáciu narušených funkcií organizmu a jej hlavnou úlohou je zabezpečiť harmóniu v organizme a stimulovať jeho obranné schopnosti, skryté a nevyužité rezervy. Prístrojom sa v podkoží aktivujú receptory a všetky typy nervových vlákien a z podkožia sa impulz vedie do príslušného centra mozgu. Tam sa informácia spracuje a spätne sa vyšle korekčný signál do príslušných oblastí.

 

O tejto terapii som sa dozvedela vďaka stránkam iných detičiek. Zaujalo ma, ako táto terapia na deti pôsobila a túžila som ju skúsiť, aj napriek tomu že je finančne dosť náročná. Absolvovali sme dva cykly v centre Medipulz. Po obidvoch, tak ako sa predpokladalo, nastali aktivácie (jednoducho povedané boj organizmu voči zmenám vyvolaným skenarom). V našom prípade sa obidve aktivácie prejavili na pľúcach. Po prvom cykle sme skončili v nemocnici so zápalom pľúc (ale bola to naša chyba, napriek zákazu sme na aktiváciu nasadili atb), po druhom cykle sme boli už poučení a problémy so zahlienením pľúc sme ustáli doma na čajíkoch a domácej liečbe. Výsledok vidieť na celom organizme.

 

Počas jedného roka, kedy sme začali s terapiou Skenar, pribral Riško okolo 6kg a upravilo sa mu trávenie. Dovtedy mal vždy problém s priberaním, bol, ako sa hovorí, kosť a koža. Teraz je z neho "chlapík". Telo má samý sval a oveľa lepšie reaguje na cvičenie. 4 roky sme makali každý deň a efekt nebol príliš veľký. Za posledný rok sme sa dostali oveľa, oveľa ďalej. V každej odbornej ambulancii, kam sa prídeme ukázať, ako prvé konštatujú, že sme pekne pribrali. Myslím, že je to vďaka Skenaru, ktorý Riškovi zlepšil metabolizmus a aj napriek tomu, že je to náročná terapia, radi by sme pokračovali ďalej...."

© Všetky autorské práva sú vyhradené, kopírovanie a ďalšie rozširovanie obsahu je možné len so súhlasom autora.